Centrum Kultury w Dobrej
Menu

Strona główna
Historia

Orkiestra Dęta Dobra-Żeronice

Kluby seniora
SERENADA
Zespoły wokalne
Fa-sol-ki
Zespoły taneczne
Skrzaciki
Wesoła 13
Chochliki
Orange Girls

Kółko teatralne "Dobrasy"
Kółko teatralne "Cudaki"
Kółko plastyczne
Ognisko muzyczne
Biblioteka

Nawigacja
Strona Główna
Do pobrania
Odnośniki
Kontakt
Galeria
Szukaj
Księga Gości
Flash Zegar
Turek i okolice w obiektywie kalejdoskopu

Dodane przez Tomasz Mecel dnia sierpień 12 2014 10:31:190 Komentarzy ˇ 57 Czytań - Drukuj
Wieczór Kupały

Dodane przez Tomasz Mecel dnia czerwiec 12 2014 11:29:280 Komentarzy ˇ 53 Czytań - Drukuj
XXIII DNI DOBREJ- 30 i 31 maja - 1 czerwca 2014r.

PROGRAM

30 maja – PIĄTEK
14.00 - FESTYN RODZINNY Z OKAZJI DNIA DZIECKA
Zapraszamy wszystkie dzieci i rodziców z terenu Gminy Dobra
Miejsce – plac szkolny i park za szkołą.

 

31 maja  - SOBOTA  
                                                                                        
I. Zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Dobrej.
5.30-5.45 – zapisy zawodników
5.45-6.00  - losowanie i odprawa
6.00-6.30 – przygotowanie sprzętu i łowiska
6.30-10.30 – spławikowe zawody wędkarskie
10.30-10.50 – ważenie ryb
11.00 – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród
Miejsce: staw w Parku Miejskim przy ulicy Parkowej.
Przypominamy, że każdy zawodnik musi posiadać legitymację PZW,
kartę wędkarską i aktualnie opłaconą składkę.

II. Turniej strzelecki

8.30-9.00 - zapisy na turniej strzelecki i odprawa
9.00-13.00  - turniej strzelecki
Miejsce: strzelnica gminna w Golimówce

III. Turniej w koszykówkę

10.00 – rozpoczęcie rozgrywek
Miejsce: Orlik - Dobra
  
Informacji na temat turnieju piłki koszykowej udziela p.Wojciech Błażełek pod
nr telefonu 502 833 790

IV. Turniej Piłki Nożnej Dzieci Szkół Podstawowych

10.00 – 12.00 – miejsce: Orlik – Dobra

Informacji na temat turnieju udziela p.Grzegorz Łakomicki pod
nr telefonu 785 210 599

 V. Puchar Ligi Gminnej w Piłkę Nożną12.00 – Rozpoczęcie rozgrywek
Miejsce: Orlik-Dobra
Informacji na temat turnieju udziela p.Grzegorz Łakomicki pod
nr telefonu 785 210 599

VI. PROGRAM ARTYSTYCZNY XXI DNI DOBREJ16.00 – oficjalne otwarcie XXIII Dni Dobrej
- uroczystość nadania tytułu „BENE MERITUS – dobrze zasłużony dla Gminy Dobra” Aleksandrowi Stefanowi Dzierżawskiemu
- wręczenie pucharów zwycięzcom turniejów sportowych
- występy lokalnych zespołów artystycznych
- występy dzieci i młodzieży z Centrum Kultury w Dobrej oraz Zespołu Szkolno-   
   Przedszkolnego w Dobrej
- program dla dzieci i rodziców „Kot Rudy i Myszka Pipi”
20.00 – 02.00  Zabawa taneczna z zespołem „Fenix Band”

1 czerwca  - NIEDZIELA
11.15 – Msza św. w intencji mieszkańców Gminy i Miasta Dobra z udziałem zespołu „Serenada” i Orkiestry Dętej OSP Dobra-Żeronice  - kościół parafialny w Dobrej
15.00 – pokaz jazdy ekstremalnej  łódzkiej grupy driftingowej JBB
Miejsce: Plac Mały Rynek
ok. godz. 16.00 – Parada camperów ulicami Dobrej (Mickiewicza, Wiatraki, Kilińskiego,
Pl. Wojska Polskiego)
16.00 -  Turniej rekreacyjno-sportowy – wyspa w parku miejskim
Impreza rekreacyjno-sportowa, podczas której zawodnicy rywalizują ze sobą w wielu konkurencjach.
UWAGA!!!
Wiele ciekawych konkurencji - w każdej konkurencji indywidualne nagrody i medale!
Turniej ma na celu popularyzację aktywnego trybu życia w lokalnym środowisku oraz integrację mieszkańców gminy.19.00 – 24.00 
Zabawa taneczna z zespołem „Fenix Band”


Dodane przez Tomasz Mecel dnia maj 27 2014 08:38:350 Komentarzy ˇ 54 Czytań - Drukuj
Uroczystości majowe

Dodane przez Tomasz Mecel dnia kwiecień 29 2014 10:15:030 Komentarzy ˇ 63 Czytań - Drukuj
IX Gminny Konkurs Piosenki o Nagrodę Burmistrza
Tegoroczny Gminny Konkurs Piosenki o Nagrodę Burmistrza wygrała Dominika Smolińska, uczennica II klasy Szkoły Podstawowej, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dobrej.

Nagrody otrzymali również:                        
I Kategoria wiekowa
1. Iga Cieślak
2. Nikola Langowska
3. Oliwia Adamiak
II kategoria wiekowa
1. Karolina Olszewska
    Jakub Gajewski (ex aequo)
3. Joanna Jałkiewicz 
 
         Zdjęcia dostępne w galerii.

Dodane przez Tomasz Mecel dnia marzec 04 2014 09:47:370 Komentarzy ˇ 58 Czytań - Drukuj
Eliminacje do XXII Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego
W Centrum Kultury w Dobrej odbyły się eliminacje do XXII Międzypowiatowego Konkursu Recytatorskiego dla szkół podstawowych.
Po wysłuchaniu 26 recytatorów Komisja postanowiła zakwalifikować do eliminacji rejonowych wTurku następujące osoby:

1.   
Oskar Jagieła                                                                 
2.    Gabriela Maciejewska
3.    Dobrosława Kaliszak
4.    Krystian Świętochowski 
5.    Joanna Jałkiewicz
6.    Klaudia Gardzielik

Ponadto Komisja wyróżniła:
1. Natalia Wojtasik
2. Martyna Milczarek
3. Iga Cieślak
4. Weronika Frącala 
5. Anna  Graczyk                 
6.  Kamila Pawlak                           
7. Patrycja Zasiadczyk                                        
  

Dodane przez Tomasz Mecel dnia luty 25 2014 15:00:160 Komentarzy ˇ 55 Czytań - Drukuj
Bal z okazji Dnia Kobiet

Dodane przez Tomasz Mecel dnia luty 17 2014 09:58:130 Komentarzy ˇ 52 Czytań - Drukuj
Ferie zimowe

Dodane przez Tomasz Mecel dnia styczeń 23 2014 14:29:070 Komentarzy ˇ 42 Czytań - Drukuj
Bal karnawałowy


Dodane przez Tomasz Mecel dnia styczeń 21 2014 11:10:460 Komentarzy ˇ 47 Czytań - Drukuj
Wyjazd do kina i muzeum w Turku


Dodane przez Tomasz Mecel dnia styczeń 21 2014 11:05:480 Komentarzy ˇ 36 Czytań - Drukuj
XXII Finał WOŚP - kwota

Dodane przez Tomasz Mecel dnia styczeń 14 2014 12:14:140 Komentarzy ˇ 36 Czytań - Drukuj
Strona 2 z 11 < 1 2 3 4 5 > >>
Imprezy
WOŚP
Konkurs Recytatorski i Plastyczny
Jubileusz 15-lecia
Konkursy
Gminny Konkurs Piosenki
Konfrontacje Teatrów
Śpiewam i Maluję
Przegląd Orkiestr Dętych
Dni Dobrej
Wieczór Kupały
Plenery artystyczne
Andrzejki
Dożynki
Losowa Fotka


Spotkanie opłatkowe - Serenada i Alebabki - 17.12.2013r.
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006 - 2008 - MGOK Dobra