Centrum Kultury w Dobrej
Menu

Strona główna
Historia

Orkiestra Dęta Dobra-Żeronice

Kluby seniora
SERENADA
Zespoły wokalne
Fa-sol-ki
Zespoły taneczne
Skrzaciki
Wesoła 13
Chochliki
Orange Girls

Kółko teatralne "Dobrasy"
Kółko teatralne "Cudaki"
Kółko plastyczne
Ognisko muzyczne
Biblioteka

Nawigacja
Strona Główna
Do pobrania
Odnośniki
Kontakt
Galeria
Szukaj
Księga Gości
Flash Zegar
Ognisko muzyczne
Od września 1992r. w MGOK w Dobrej działa Ognisko Muzyczne. Prowadzona jest tu nauka gry na instrumentach dętych, keyboardzie, pianinie i skrzypcach. Co roku Ognisko (cykl czteroletni) kończy średnio 4 -5 uczniów. W sumie Ognisko Muzyczne od 1992 roku ukończyło 48 absolwentów.
Nauczyciele uczący aktualnie w Ognisku Muzycznym:

- Eugeniusz Grzelak - instrumenty dęte

articles: ognisko_grzelak_e.JPG

- Marlena Jesionek - keyboard, pianino

articles: syntezator.JPG

- Magdalena Grabowska - Łyskawa - keyboard, pianino, gitara

articles: Magda Grabowska.JPG


- Aleksandra Gajewska - keyboard, pianino, skrzypce

Images: DSCF0024.JPG

Poprzez edukację stwarza się nowe warunki estetyczne, czego owocem są liczne osiągnięcia. Uczniowie Ogniska Muzycznego mają na swoim koncie wiele nagród i wyróżnień na Przeglądach i Konkursach. Swoje osiągnięcia uczniowie odnotowywali na Międzypowiatowym Konkursie Młodych Instrumentalistów  Orkiestr Dętych we Władysławowie oraz na Międzypowiatowym Przeglądzie Dzieci i Młodzieży Grającej na Syntezatorach w Przedczu.
Największym sukcesem były nagrody na Ogólnopolskim Konkursie  Młodych Instrumentalistów Orkiestr Dętych w Śmiglu w 1998 roku dla Krzysztofa Wróbla i Grzegorza Makówki.


• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 1992/1993:

1. Aleksander Patryk – pianino
2. Aleksander Paulina – pianino
3. Barczyńska Iwona – gitara
4. Będziechowska Izabela – syntezator
5. Będziechowski Przemysław – syntezator
6. Bręńska Iwona – syntezator
7. Deka Daniel – akordeon
8. Gajda Karolina – syntezator
9. Gil Krzysztof – syntezator
10. Kaszczyk Monika – akordeon
11. Kociołek Mariusz – syntezator
12. Kominiarczyk Ilona – syntezator
13. Kominiarczyk Magdalena – syntezator
14. Koralewski Tomasz – akordeon
15. Kucharska Katarzyna – pianino
16. Kucharska Sylwia – syntezator
17. Makówka Grzegorz – akordeon
18. Masiera Krzysztof – syntezator
19. Piątkowski Przemysław – akordeon
20. Pstrokoński Przemysław – gitara
21. Supernak Justyna – syntezator
22. Tomaszak Łukasz – akordeon
23. Tomaszak Piotr – akordeon
24. Wasiak Piotr – gitara
25. Wituła Tomasz – syntezator
26. Wróbel Krzysztof – klarnet
27. Ignaczak Krzysztof – akordeon
28. Werbiński Piotr – akordeon



• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 1993/1994:

1. Aleksander Patryk – pianino
2. Aleksander Paulina – pianino
3. Barczyńska Iwona – gitara
4. Będziechowska Izabela – syntezator
5. Będziechowski Przemysław – syntezator
6. Bręńska Iwona – syntezator
7. Deka Daniel – akordeon
8. Gajda Karolina – syntezator
9. Gil Krzysztof – syntezator
10. Kaszczyk Monika – akordeon
11. Kociołek Mariusz – syntezator
12. Kominiarczyk Ilona – syntezator
13. Kominiarczyk Magdalena – syntezator
14. Koralewski Tomasz – akordeon
15. Kucharska Katarzyna – pianino
16. Kucharska Sylwia – syntezator
17. Makówka Grzegorz – akordeon
18. Masiera Krzysztof – syntezator
19. Piątkowski Przemysław – akordeon
20. Supernak Justyna – syntezator
21. Tomaszak Łukasz – akordeon
22. Wasiak Piotr – gitara
23. Wituła Tomasz – syntezator
24. Wróbel Krzysztof – klarnet
25. Ignaczak Krzysztof – akordeon
26. Werbiński Piotr – akordeon
27. Śmieja Marcin – syntezator
28. Dominika Kmieć – fortepian
29. Stencel Szymon – syntezator
30. Fillman Dawid – fortepian
31. Janczak Piotr – syntezator
32. Białek Ewelina – syntezator
33. Michalska Agnieszka – syntezator
34. Kawczyński Zbigniew – syntezator



• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 1994/1995:

1. Aleksander Patryk – pianino
2. Aleksander Paulina – pianino
3. Będziechowska Izabela – syntezator
4. Będziechowski Przemysław – syntezator
5. Bręńska Iwona – syntezator
6. Deka Daniel – akordeon
7. Gajda Karolina – syntezator
8. Ignaczak Krzysztof – akordeon
9. Kociołek Mariusz – syntezator
10. Kominiarczyk Magdalena – syntezator
11. Koralewski Tomasz – akordeon
12. Kucharska Sylwia – syntezator
13. Makówka Grzegorz – akordeon
14. Masiera Krzysztof – syntezator
15. Piątkowski Przemysław – akordeon
16. Tomaszak Łukasz – akordeon
17. Wróbel Krzysztof – klarnet
18. Werbiński Piotr – akordeon
19. Śmieja Marcin – syntezator
20. Janczak Piotr – syntezator
21. Białek Ewelina – syntezator
22. Kawczyński Zbigniew – syntezator
23. Domowicz Krzysztof – syntezator
24. Skórka Przemysław – akordeon
25. Kacała Anna – syntezator
26. Gibasiewicz Tomasz – alt
27. Kaźmierczak Łukasz – trąbka
28. Fret Sylwia – syntezator
29. Rozmus Katarzyna – syntezator
30. Kardyńska Agnieszka – syntezator
31. Szadek Anna – syntezator



• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 1995/1996:

1. Aleksander Paulina – pianino
2. Będziechowska Izabela – syntezator
3. Będziechowski Przemysław – syntezator
4. Bręńska Iwona – syntezator
5. Deka Daniel – akordeon
6. Gajda Karolina – syntezator
7. Kociołek Mariusz – syntezator
8. Koralewski Tomasz – akordeon
9. Kucharska Sylwia – syntezator
10. Makówka Grzegorz – akordeon
11. Masiera Krzysztof – syntezator
12. Tomaszak Łukasz – akordeon
13. Wróbel Krzysztof – klarnet
14. Werbiński Piotr – akordeon
15. Śmieja Marcin – syntezator
16. Janczak Piotr – syntezator
17. Białek Ewelina – syntezator
18. Domowicz Krzysztof – syntezator
19. Skórka Przemysław – akordeon
20. Kacała Anna – syntezator
21. Gibasiewicz Tomasz – alt
22. Kaźmierczak Łukasz – trąbka
23. Fret Sylwia – syntezator
24. Szadek Anna – syntezator
25. Filipiak Sławomir – syntezator
26. Ciepłucha Marcin – syntezator
27. Szadek Michał – syntezator
29. Wdzięczna Zofia – syntezator
30. Wituła Tomasz – trąbka
31. Fic Andrzej – trąbka
32. Janicka Lucyna – akordeon
33. Janicki Wojciech – klarnet
34. Jesionek Krzysztof – puzon
35. Kiciński Jarosław – akordeon
36. Dzikowska Renata – syntezator
37. Fic Jakub – syntezator
38. Masiera Zbigniew – saksofon
39. Aleksander Patryk – saksofon

• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 1996/1997:



1. Śmieja Marcin – syntezator
2. Janczak Piotr – syntezator
3. Skórka Przemysław – akordeon
4. Kaźmierczak Łukasz – trąbka
5. Fret Sylwia – syntezator
6. Szadek Anna – syntezator
7. Ciepłucha Marcin – syntezator
8. Szadek Michał – syntezator
9. Wdzięczna Zofia – syntezator
10. Wituła Tomasz – trąbka
11. Fic Andrzej – trąbka
12. Janicka Lucyna – akordeon
13. Janicki Wojciech – klarnet
14. Kiciński Jarosław – akordeon
15. Fic Jakub – syntezator
16. Masiera Zbigniew – saksofon
17. Dygas Maciej – syntezator
18. Janik Leszek – syntezator
19. Bręński Szymon – syntezator
20. Gajda Hubert – syntezator
21. Stencel Szymon – trąbka
22. Ignaczak Michał – klarnet

• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 1997/1998:



1. Skórka Przemysław – akordeon
2. Fret Sylwia – syntezator
3. Szadek Anna – fortepian
4. Wituła Tomasz – trąbka
5. Szadek Michał – syntezator
6. Wdzięczna Zofia – syntezator
7. Janicki Wojciech – klarnet
8. Kiciński Jarosław – akordeon
9. Masiera Zbigniew – saksofon
10. Dygas Maciej – syntezator
11. Janik Leszek – syntezator
12. Bręński Szymon – syntezator
13. Ignaczak Michał – klarnet
14. Chwiałkowska Małgorzata – syntezator
15. Jasnowska Ewelina – syntezator
16. Bednarek Łukasz – akordeon
17. Olas Dariusz – syntezator
18. Gajewski Mateusz – saksofon
19. Kwiatkowska Kinga – syntezator
20. Maciaszczyk Ewa – syntezator
21. Karolak Marek – syntezator
22. Wituła Mariusz – syntezator

• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 1998/1999:



1. Szadek Michał – syntezator
2. Wdzięczna Zofia – syntezator
3. Janicki Wojciech – klarnet
4. Kiciński Jarosław – akordeon
5. Masiera Zbigniew – saksofon
6. Dygas Maciej – syntezator
7. Janik Leszek – syntezator
8. Bręński Szymon – syntezator
9. Ignaczak Michał – klarnet
10. Chwiałkowska Małgorzata – syntezator
11. Jasnowska Ewelina – syntezator
12. Bednarek Łukasz – akordeon
13. Gajewski Mateusz – saksofon
14. Maciaszczyk Ewa – syntezator
15. Karolak Marek – syntezator
16. Wituła Mariusz – syntezator
17. Kozak Arkadiusz – syntezator
18. Wypiór Weronika – syntezator
19. Grzelak Mariusz – syntezator
20. Jankowski Damian – saksofon
21. Kwiatkowski Dominik – syntezator
22. Pokojewska Justyna – flet



• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 1999/2000:

1. Bręński Szymon – syntezator
2. Ignaczak Michał – klarnet
3. Chwiałkowska Małgorzata – syntezator
4. Jasnowska Ewelina – syntezator
5. Bednarek Łukasz – akordeon
6. Gajewski Mateusz – saksofon
7. Maciaszczyk Ewa – syntezator
8. Karolak Marek – syntezator
9. Wituła Mariusz – syntezator
10. Wypiór Weronika – syntezator
11. Jankowski Damian – saksofon
12. Kwiatkowski Dominik – syntezator
13. Pokojewska Justyna – flet
14. Zgolińska Anna – syntezator
15. Olas Anna – syntezator
16. Wypiór Karolina – syntezator
17. Karpiński Jakub – syntezator
18. Kucharski Krystian - syntezator



• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 2000/2001:

1. Chwiałkowska Małgorzata - syntezator
2. Bednarek Łukasz - akordeon
3. Gajewski Mateusz - saksofon
4. Karolak Marek - syntezator
5. Wypiór Weronika - syntezator
6. Jankowski Damian - saksofon
7. Kwiatkowski Dominik - syntezator
8. Pokojewska Justyna - flet
9. Zgolińska Anna - syntezator
10. Wypiór Karolina - syntezator
11. Kucharski Krystian - syntezator
12. Durka Mateusz - syntezator
13. Olas Krystian - syntezator
14. Wituła Wojciech - saksofon

articles: ognisko witula wojciech.JPG
   Wojciech Wituła - saksofon tenorowy

15. Wróblewski Adam - syntezator
16. Olejnik Piotr - syntezator
17. Raźniak Benita - syntezator
18. Błaszczyk Łukasz - syntezator
19. Bręński Szymon - klarnet


• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 2001/2002:

1. Wypiór Weronika - syntezator
2. Jankowski Damian - saksofon
3. Kwiatkowski Dominik - syntezator
4. Pokojewska Justyna - flet
5. Zgolińska Anna - syntezator
6. Kucharski Krystian - syntezator
7. Durka Mateusz - syntezator
8. Olas Krystian - syntezator
9. Wituła Wojciech - saksofon
10. Wróblewski Adam - syntezator
11. Olejnik Piotr - syntezator
12. Raźniak Benita - syntezator
13. Błaszczyk Łukasz - syntezator
14. Bręński Szymon - klarnet
15. Szymczak Justyna - syntezator
16. Filipczak Przemysław - trąbka
17. Kucharska Justyna - klarnet
18. Wojtczak Wiktoria - syntezator
19. Graczyk Sebastian - syntezator
20. Kwiatkowski Bartosz - syntezator
21. Adamiak Mateusz - syntezator
22. Kubiak Katarzyna - syntezator
23. Stencel Tomasz - trąbka



• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 2002/2003:

1. Zgolińska Anna - syntezator
2. Kucharski Krystian -syntezator
3. Durka Mateusz - syntezator
4. Olas Krystian - syntezator/klarnet
5. Wituła Wojciech - gitara/saksofon
6. Wróblewski Adam - syntezator
7. Olejnik Piotr - syntezator/trąbka
8. Raźniak Benita - syntezator
9. Błaszczyk Łukasz - syntezator
10. Szymczak Justyna - syntezator
11. Domowicz Małgorzata - syntezator
12. Pawlaczyk Beata - syntezator
13. Gajowiak Natalia - syntezator
14. Wojtczak Wiktoria - syntezator
15. Graczyk Sebastian - syntezator
16. Kwiatkowski Bartosz - syntezator
17. Kubiak Katarzyna -syntezator
18. Makówka Małgorzata - flet
articles: gosia makowka.jpg
Małgorzata Makówka - flet poprzeczny

19. Bręński Szymon - gitara/klarnet



• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 2003/2004:

1. Durka Mateusz - syntezator
2. Olas Krystian - syntezator/klarnet
3. Wituła Wojciech - saksofon
4. Wróblewski Adam - syntezator
5. Raźniak Benita - syntezator
6. Szymczak Justyna - syntezator
7. Pawlaczyk Beata - syntezator
8. Bręński Szymon - klarnet
9. Kwiatkowski Bartosz - syntezator
10. Kubiak Katarzyna - syntezator
11. Makówka Małgorzata - flet
12. Gajowiak Natalia - syntezator
13. Domowicz Małgorzata - syntezator
14. Wawrzyniak Małgorzata - pianino
15. Olejnik Piotr - syntezator/trąbka
16. Wszędybył Iwona - syntezator
17. Koralewska Mariola - syntezator
18. Gardzielik Nikola - saxhorn altowy
19. Karbowa Angelika - saxhorn altowy
articles: Angelika Karbowa.JPG
Angelika Karbowa - saxhorn altowy

20. Kubiak Anna - syntezator
21. Wielgocka Katarzyna - saxhorn altowy



• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 2004/2005:

1. Szymczak Justyna - syntezator
2. Kwiatkowski Bartosz - syntezator
3. Kubiak Katarzyna -syntezator
4. Makówka Małgorzata - flet
5. Wszędybył Iwona - syntezator
6. Koralewska Mariola - syntezator
7. Gardzielik Nikola - saxhorn altowy/puzon
8. Katrbowa Angelika - saxhorn altowy/puzon
9. Kubiak Anna - syntezator
10. Wielgocka Katarzyna - saxhorn altowy
11. Antczak Jakub - syntezator
12. Antczak Joanna - syntezator
13. Antczak Weronika - syntezator
14. Kołuda Katarzyna - syntezator
15. Durka Mateusz - saxhorn altowy
16. Piątkowska Paulina - saksofon
17. Olejnik Piotr - trąbka
18. Olas Krystian - klarnet



• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 2005/2006:

1. Gardzielik Nikola - puzon
2. Karbowa Angelika - puzon
3. Wszędybył Iwona - syntezator
4. Kubiak Katarzyna - skrzypce
5. Kubiak Anna - syntezator
6. Antczak Joanna - syntezator
8. Antczak Weronika - syntezator
9. Durka Mateusz - saxhorn altowy
10. Piątkowska Paulina - saksofon
11. Dygas Maciej - saxhorn altowy
12. Augustyniak Tomasz - saxhorn altowy
13. Jesionek Karolina - pianino
14. Nowinowska Martyna - klarnet
15. Kołuda Katarzyna - syntezator



• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 2006/2007:
1. Iwona Wszędybył - syntezator
2.  Anna Kubiak - syntezator
3. Joanna Antczak - syntezator
4. Weronika Antczak - syntezator
5. Mateusz Durka - saxhorn altowy
6. Paulina Piątkowska - saksofon
7. Filip Błażełek - klarnet
8. Michał Błażełek - klarnet
9. Maciej Dygas - puzon
10. Tomasz Augustyniak - saxhorn altowy
11. Karolina Jesionek - pianino
12. Katarzyna Kubiak - skrzypce
13. Michał Dróżdż - klarnet
14. Martyna Nowinowska -klarnet
15. Agnieszka Kowalczyk - klarnet
16. Paulina Gawron - klarnet
17. Angelika Karbowa - puzon
18. Anna Krzemińska - pianino
19. Mateusz Choręziak - syntezator
20. Marcin Piechota -syntezator
21.Klaudia Kicińska - syntezator
22. Anna Olas - klarnet
23. Mateusz Matusiak - trąbka
24. Martyna Chrapek - gitara

• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 2007/2008:

1. Joanna Antczak - syntezator
2. Weronika Antczak - syntezator
3. Mateusz Durka - saxhorn altowy
4. Filip Błażełek - klarnet
5. Maciej Dygas - puzon
6. Karolina Jesionek - pianino
7. Katarzyna Kubiak - skrzypce
8. Michał Dróżdż - klarnet
9. Martyna Nowinowska - klarnet
10. Anna Krzemińska - pianino
11. Marcin PIechota - syntezator
12. Klaudia Kicińska - syntezator
13. Anna Olas - klarnet
14. Mateusz Matusiak - trąbka
15. Katarzyna Jarek - pianino
16. Magdalena Wodzińska - syntezator
17. Sandra Wojtczak - klarnet
18. Tobiasz Stasiak - saxhorn altowy
19. Małgorzata Łakomicka - trąbka
20. Katarzyna Bystrzycka - trąbka
21. Izabela Sekura - klarnet

• Lista uczniów uczęszczających do Ogniska Muzycznego w roku szkolnym 2008/2009:

1. Karolina Jesionek - pianino
2. Michał Dróżdż - klarnet
3. Mateusz Matusiak - trąbka
4. Martyna Nowinowska - saksofon
5. Filip Błażełek - klarnet
6. Marcin Piechota - syntezator
7. Klaudia Kicińska - syntezator
8. Anna Olas - klarnet
9. Katrzyna Jarek - pianino
10. Magdalena Wodzińska - syntezator
11. Sandra Wojtczak - klarnet
12. Tobiasz Stasiak - saxhorn altowy
13. Małgorzata Łakomicka - trąbka
14. Katarzyna BYstrzycka - trąbka
15. Izabela Sekura - klarnet
16. Justyna Rusek - pianino
17. Paulina Turkowska - trąbka
18. Michał Błażełek - klarnet
19. Daria Olas - flet
20. Iwona Wszędybył - saxhorn altowy
21. Daria Ratajek - syntezator
22. Kamil Gibasiewicz - gitara
23. Marta Kosowska - syntezator
24. Juztyna Muszyńska - pianino
25. Marta Gajowiak - syntezator
26. Michał Jesionek - syntezator
27. Eryk Gil - gitara










 

Dodane przez Marcin Badynski dnia marzec 28 2006 18:31:303252 Czytań - Drukuj
Imprezy
WOŚP
Konkurs Recytatorski i Plastyczny
Jubileusz 15-lecia
Konkursy
Gminny Konkurs Piosenki
Konfrontacje Teatrów
Śpiewam i Maluję
Przegląd Orkiestr Dętych
Dni Dobrej
Wieczór Kupały
Plenery artystyczne
Andrzejki
Dożynki
Losowa Fotka


V Przegląd Taneczny w Sercu Taniec Stęplew 15.06.2016
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Copyright © 2006 - 2008 - MGOK Dobra